Čo je Website Builder – nástroj na tvorbu webových stránok ?


Ponuka služieb ionos.sk zahŕňa domény, hosting, kancelárske aplikácie, antivírusový softvér a špecializované služby na tvorbu webových stránok. Patrí medzi ne hosting WordPress SSD alebo web hosting založený na rýchlych SSD diskoch pre náročných vývojárov vo WordPress CMS. Ponuka tiež zahŕňa službu Website Builder, ktorá vám umožnívytvárať webové stránky rýchlo a l’ahko.

Tvorca webovej stránky (Website Builder) je založený na pripravenom CMS systéme, aplikácii, v ktorej používatel‘ pomocou widgetov (obsahových modulov) buduje svoj webový prvok po prvku.

Pri prvom spusteníWebsite Buildera, sa rozhodnete o vzhl’ade webových stránok. Sprievodca sám vyberie vzorovú grafiku a posledná vec, ktorú budete musieť urobiť, je pridať obsah: texty, obrázky, kontaktné údaje a názov stránky.

Website Builder umožňuje rýchlo vytvoriťinformačné webové stránky, rovnakoakospustenie online blogu a internetového obchodu v rovnakom čase. Vd’aka integrácii s online platbami bude nakupovanie na webových stránkach vel’mi jednoduché.

Na rozdiel od CMS WordPress systému, Website Builder je založený na ešte jednoduchšom mechanizme. Tento tvorca dáva neobmedzené možnosti vytvorenia webovej stránky, ale jej prevádzka je založená na o niečo menšom počte prvkov tejto webovej stránky. Vd’aka tomu sa užívatel’ovi l’ahšie kontroluje, čo robí, a je ťažké stránku pokaziť — napríklad pokaziť jej transparentnosť a jednoduchosť používania.

Website Builder je založený na mechanizme RWD stránky a šablónach, tj responzívne šablóny. Toto riešenie zaručuje, že vaše webové stránky budú vždy vyzerať dobre na každom zariadení.

Pripravené webové stránky si môžete objednaí na ionos.sk

Chcete, aby sme pre Vás vytvorili webovú stránku? Kontaktujte nás!

Objednajte si webovú stránku teraz. Dostanete perfektné stránky na základe nášho sprievodcu. Vd’aka nemu urobíte skvelý prvý dojem na návštevníkov. Vaša stránka bude vyzerať presne tak, ako by ste ju chceli na l’ubovol’nom zariadení.

Môžete sivybrať jednu z pripravených grafických šablón, vizuálne vhodných pre rôzne typy činností. Chceš niečo zmeniť? Nie je to problém, každá šablóna môže byť voľne upravovaná a máte kontrolu nad každým, aj tým najmenším prvkom! Vytvorte stránku presne podl’a svojich pre dstáv.

Jednoduché vytváranie webových stránok - použite sprievodca tvorbou webových stránok

Vytvorte si svoju webovú stránku jednoduchým spôsobom, pomocou metódy „pretiahni a upusť".


Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo