Na čo slúži sekcia účet v Zákazníckom paneli?

Sekcia Účet zákazníckeho panela ionos.sk je zodpovedná za spravovanie vášeho účtu, najmä objednávky, faktúry, predplatné a platby. Tu môžete kontrolovať aktivitu svojich služieb, platiť za ne, ako aj kontrolovať históriu účtu, napr. Platby.

Sekcia Účet na zákazníckom paneli ionos.sk je rozdelená do niekoľkých podsekcií:

  • Objednávky a faktúry: sekcia umožňuje zobraziť všetky rozpracované objednávky, t.j. neuhradené, umožňuje zobraziť všetky faktúry vystavené na účte a zobraziť históriu objednávok (uhradených aj neuhradených). Po dokončení registrácie služby, ale bez jej zaplatenia, sa môžete vrátiť do sekcie Objednávky a faktúry, dokončiť transakciu a stiahnuť si faktúru.

  • Subskripcia: v tejto sekcii nájdete všetky produkty, ktoré boli a sú aktívne vo vašom zákazníckom účte. Kliknutím na vybrané predplatné si môžete skontrolovať jeho registráciu a dátum vypršania platnosti. V prípade aktívnych služieb si môžete skontrolovať dátum platby a rýchlo vygenerovať obnovenie služby alebo ju zablokovať, ak napríklad chcete, aby vypršala na konci aktuálneho predplatného obdobia.
  • Platobné metódy: pri platbe za služby si môžete vybrať medzi inými opakujúce sa platby kartou. Ak sa rozhodnete za vybranú službu zaplatiť, zobrazia sa tu informácie o uloženom spôsobe platby. Spôsob platby môžete pridať aj manuálne:
  • Profil účtu: v sekcii Profil účtu nájdete základné informácie o majiteľoch účtu, ID účtu a adresu uvedenú pri registrácii účtu a prípadne používanú na zasielanie papierovej korešpondencie.

  • Protokol udalostí: táto sekcia je zodpovedná za aktivitu jednotlivých používateľov účtu a zaznamenáva všetky zmeny, ktoré boli vykonané. Týka sa to konfigurácie jednotlivých služieb, ako aj platieb a objednávok.

Hosting vytvorený pre WordPress

Máte webovú stránku na WordPress? My tiež milujeme tento systém pre webové stránky. Preto sme vytvorili hosting špeciálne pre jeho používateľov.


Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo