Ako prispôsobiť vzhľad Pošty IONOS vlastným preferenciám?


Pošta IONOS umožňuje personalizáciu vzhľadu a prispôsobenie ho vlastným potrebám. Vďaka dodatočnej konfigurácii môžete meniť farby a rozloženie obrazovky, na ktorej sa zobrazuje schránka prijatej pošty a iné prvky pošty.

Vďaka možnosti zmeny vzhľadu bez problémov nájdete najdôležitejšie funkcie aplikácie alebo dokonca prispôsobíte do určitej miery jej vzhľad e-mailovej aplikácii, ktorú ste používali predtým.

Zmeny rozloženia stránky sa môžu vykonávať na jednotlivých záložkách, napr. “Pošta”, “Kalendár”. Dodatočne si môžete zapnúť funkciu “Vysoký kontrast”, ktorá uľahčuje používanie aplikácie slabozrakými osobami.

  • Zmena farebného variantu – Pošta IONOS ponúka možnosť voľby jedného z niekoľkých pripravených farebných variantov, napr. štandardný čierny, jantárový, ametystový, rubínový, zafírový, onyxový a smaragdový. Po určení správneho farebného variantu sa odhláste a opätovne prihláste do Pošty IONOS.
  • Zmena rozloženia stránky – po prihlásení sa do Pošty IONOS prejdite na vybranú záložku (napr. “Pošta”), a následne v pravom hornom rohu obrazovky nájdite tlačidlo “Zobrazenie”. V závislosti od vybranej záložky (napr. “Pošta”, “Kalendár”, “Úlohy”) budú dostupné na výber rôzne nastavenia strán, ktoré unikátnym spôsobom prezentujú ich obsah.

Záložka Pošta – rôzne varianty zobrazenia

Zmena zobrazenia v záložke Pošta umožňuje zmenu zobrazenia tak zoznamu e-mailov, ako aj ich obsahu. Nezabudnite, že e-maily sa otvárajú vždy v tom istom okne prehliadača. Ak otvoríte veľa elektronických správ naraz, každá bude dostupná osobitne na navigačnej lište.

  • Zobrazenie zvislé/kompaktné
  • Zobrazenie vodorovné
  • Zobrazenie zoznam

Konverzácie

Ak prijímate poštu a odpovedáte na ňu, môžete si zobraziť svoju schránku prijatých správ v móde konverzácie. Tento mód zobrazovania zoskupuje všetky správy spojené s daným predmetom. Vďaka módu konverzácie sa e-maily zoskupujú a zobrazujú ako jeden predmet – máte neustále prehľad o tom, čo ste napísali a akú odpoveď ste dostali od daného adresáta. Vždy sa môžete vrátiť k štandardnému zobrazeniu pošty a každú správu čítať jednotlivo.

Ak chcete nastaviť zobrazenie v móde konverzácie:

  1. Kliknite na Usporiadaj podľa a vyberte spôsob usporiadania (napr. podľa dátumu) a vyberte možnosť Konverzácia,
  2. Keď sa objaví zobrazenie v móde konverzácie, kliknite na vybranú konverzáciu, aby sa zobrazil jej prehľad,
  3. Ak chcete vypnúť zobrazenie v móde konverzácie, zopakujte nastavenie a pri možnosti Usporiadaj podľa odznačte možnosť Konverzácia.

Bezpečný hosting pre Vašu webovú stránku

Pripravili sme miesto, v ktorom sa bude Vaša webová stránka a poštová elektronická schránka cítiť komfortne.


Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo