Čo je to Pošta IONOS (tzv. webmail)?


Pošta IONOS je program, ktorý slúži na obsluhu a spravovanie e-mailových schránok prostredníctvom internetového prehliadača a integruje taktiež iné riešenia, o. i. obsluhu e-mailov, kalendár a adresár. Prihlasovanie do servisu poczta.IONOS je možné výlučne e-mailovou adresou účtu/e-mailovej schránky, vytvorenej na stránke IONOS. Pre prihlásenie sa do servisu poczta.IONOS zadajte e-mailovú adresu účtu a príslušné heslo.

Pošta IONOS je moderný online e-mailový klient, t. j. pošta v prehliadači. Vďaka svojej responzívnosti a dostupnosti cez internetový prehliadač je servis poczta.IONOS univerzálnym nástrojom na obsluhu Vašej e-mailovej schránky z ľubovoľného zariadenia a miesta na svete, bez ohľadu na operačný systém a rozmery obrazovky. Zachovanie všetkých funkcionalít systému spôsobuje, že je veľmi konkurencieschopný pri porovnaní s typickými aplikáciami určenými napr. na mobilné telefóny, tablety či počítače.

 • Ak by ste chceli využiť rozšírené možnosti e-mailovej schránky, využite ponuku Microsoft Exchange Lite alebo Online či Office 365 dostupnú vo výhodných balíčkoch.
Pojem Pošta IONOS sa používa vo vzťahu k servisu poczta.IONOS, v rámci ktorého môžete využívať svoju e-mailovú schránku bez nutnosti konfigurácie dodatočných aplikácií/poštového klienta.

Aké sú výhody elektronickej pošty?

Elektronická pošta je moderný a všeobecne rozšírený spôsob komunikácie 21. storočia. Nie je možné predstaviť si modernú firmu, ktorá by si mohla rozvíjať bez využívania e-mailových správ. Najvýznamnejšie výhody e-mailu v IONOS sú:

  • rýchlosť – správa bude doručená na ľubovoľné miesto na Zemi za nanajvýš niekoľko sekúnd (efektívne),
  • nízke náklady na používanie – porovnanie nákladov na odoslanie listu tradičnou poštou, faxom a e-mailom sa skončí rozhodným víťazstvom tretej možnosti. Úroveň poplatkov je mnohonásobne nižšia než pri tradičných spôsoboch komunikácie,
  • prílohy – k e-mailu môžeš pripojiť ľubovoľný súbor (napr. dokument programu Word, hárok programu Excel, obrázok alebo zvuk),
  • dostupnosť – technologický pokrok spôsobuje, že e-mailovú schránku môžete využívať na mnohých miestach, napr. doma, v práci, v škole, na dovolenke. Pomocou poczta.IONOS môžete kedykoľvek skontrolovať svoje prijaté správy z akéhokoľvek počítača pripojeného k sieti internet.
  • orientácia na používateľa – programy slúžiace na obsluhu elektronickej pošty sú jednoduché na používanie a všeobecne dostupné.

O bezplatnej elektronickej pošte sa popísalo už takmer všetko. O profesionálnej pošte pre biznis pomerne málo, no rozdiely sú zásadné. Pri používaní pošty od IONOS získavate predovšetkým:

 • neobmedzenú veľkosť správ (môžete poslať obrovskú prílohu – takú, ktorá sa zmestí v rámci objemu celej Vašej e-mailovej schránky),
  moderný IMAP protokol, vďaka ktorému bude zaistená synchronizácia pošty prijímanej na mnohých počítačoch v tom istom čase (v práci, doma, v telefóne),
 • pokoj od otravných reklám (Vaše e-mailové správy sú „čisté“, bez akýchkoľvek reklám, napr. reklamnej koncovky pripájanej k obsahu správy, ktorá je typickým znakom e-mailov odosielaných prostredníctvom bezplatných e-mailových účtov). Ste dôveryhodný pre partnerov a považovaný za významného hráča inými podnikateľmi,
 • pokročilé antispamové funkcie – sprístupnené filtre chránia Vašu e-mailovú schránku pred tisíckami nevyžiadaných správ, ktoré si už nenájdu cestu do Vašej schránky,
 • profesionálny program na obsluhu e-mailových schránok online – program, ktorý slúži na správu a obsluhu e-mailových schránok prostredníctvom internetového prehliadača a integruje taktiež iné riešenia, o. i. obsluhu e-mailov, kalendár a adresár. Naša nová aplikácia na obsluhu elektronickej pošty sa vyrovná svetovým lídrom v oblasti obsluhy elektronickej pošty a zároveň určuje najnovšie trendy.
 • zaručenú dostupnosť – Vaša e-mailová schránka funguje efektívne a je dostupná po celý rok.

Bezpečný hosting pre Vašu webovú stránku

Pripravili sme miesto, v ktorom sa bude Vaša webová stránka a poštová elektronická schránka cítiť komfortne.


Vyhľadávanie
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo