Ako potvrdiť objednávku SSL certifikátu v IONOS?


Po objednávke certifikátu SSL a jej zaplatení je potrebné certifikát SSL aktivovať v Klientskom paneli IONOS (v priebehu tohto procesu si vyberiete doménu, ktorá bude zabezpečená prostredníctvom zakúpeného SSL certifikátu). Až po potvrdení objednávky SSL certifikátu bude samotný SSL certifikát vydaný a budete si ho môcť nainštalovať / spustiť na serveri (hostingu) v IONOS.

Ako potvrdiť objednávku SSL certifikátu v IONOS?

 1. Objednajte si SSL certifikát pomocou našej produktovej stránky.
 2. Po objednaní SSL certifikátu zaplaťte za vytvorenú objednávku.
 3. Po zaplatení objednávky prejdite k aktivácii zaplateného SSL certifikátu. V priebehu tohto procesu si vyberte doménu, ktorá bude zabezpečená prostredníctvom zakúpeného SSL certifikátu.
 4. Vyplňte informácie o objednanom certifikáte SSL. Zadajte názov internetovej domény, nakonfigurujte CSR a vyberte silu šifrovania.
 5. Na ďalšej obrazovke vyberte e-mailovú adresu, na ktorú dostanete e-mail s odkazom URL. Ak žiadna z adries neexistuje, pred pokračovaním v práci si jednu vytvorte.
 6. Po aktivácii SSL certifikátu bude odoslaná elektronická správa s linkom potvrdzujúcim objednávku SSL certifikátu. Elektronická správa bude odoslaná na e-mailovú adresu podanú počas objednávania certifikátu (e-mailová adresa v doméne, pre ktorú sa vydáva SSL certifikát).

  V Klientskom paneli IONOS v časti menu SSL certifikáty môžete skontrolovať e-mailovú adresu zadanú kvôli potvrdeniu objednávky. Ak ste si určenú e-mailovú schránku založili po objednaní SSL certifikátu, môžete aj z tohto miesta opätovne poslať overovaciu správu.
  DÔLEŽITÉ! Informácia o e-mailovej adrese určenej na verifikáciu objednávky je viditeľná v Klientskom paneli IONOS iba pre SSL certifikáty: IONOSSSL a Wildcard (vrátane certifikátov DV, OV a EV). V prípade certifikátov typu RapidSSL je informácia o e-mailovej adrese na overenie objednávky viditeľná iba vo fáze objednávania.
 7. Otvorte túto e-mailovú správu a kliknite na link, ktorý obsahuje.
 8. Po kliknutí na link potvrdzujúci objednávku SSL certifikátu bude nasledovať presmerovanie na webstránku, na ktorej budete môcť potvrdiť svoju e-mailovú adresu. Kliknite na tlačidlo: Verify.
 9. Po kliknutí na tlačidlo Verify sa na obrazovke ukáže potvrdenie operácie.
 10. Po vykonaní operácie počkajte na vydanie SSL certifikátu pre Vašu doménu.
 11. Pomocou Klientskeho panela IONOS budete môcť stiahnuť a / alebo nainštalovať SSL certifikát na hostingu (serveri).

Zabezpečte webovú stránku pomocou SSL certifikátu

Chráňte údaje formulára a transakcie zeleným zámkom vedľa adresy.


Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo