Ako spustiť funkciu automatickej odpovede v Pošte IONOS?


Automatická odpoveď (autoresponder alebo tzv. asistent neprítomnosti) umožňuje aktiváciu automatickej odpovede na e-mail odoslaný na Vašu e-mailovú adresu v IONOS. Zvlášť sa zíde v situácii, keď nemôžete rýchlo odpovedať (napr. keď ste na dovolenke).

 1. Po prihlásení sa do Pošty IONOS prejdite k možnostiam účtu a z rozbaľovacieho menu vyberte Nastavenia.
 2. Vyberte si Možnosti účtu na ľavej strane obrazovky.
 3. Na obrazovke môžete zmeniť nastavenia funkcie automatickej odpovede pre e-mailovú schránku, na ktorej ste prihlásený.
 4. Na obrazovke budete môcť zmeniť nastavenia automatickej odpovede. Zapnite funkciu automatickej odpovede označením možnosti “Zapnúť automatickú odpoveď”. Definujte dátum začatia a ukončenia funkcie automatickej odpovede. Následne zadajte obsah automatickej odpovede a stlačte tlačidlo “Ulož”.
  DÔLEŽITÉ! Môžete zadať tiež len termín začiatku. V takom prípade začne funkcia automatickej odpovede účinkovať v súlade s podaným dátumom a bude účinkovať dovtedy, kým nebude vypnutá.
  DÔLEŽITÉ! Môžete tiež zadať len termín ukončenia. V takom prípade bude funkcia automatickej odpovede účinkovať „odteraz“ až po uvedený dátum.
  DÔLEŽITÉ! Nemusíte zadať žiadny dátum. V takom prípade bude funkcia automatickej odpovede účinkovať bez prestávky, kým bude označená možnosť “Zapnúť automatickú odpoveď”.
 5. Po zadaní všetkých nevyhnutných informácií je potrebné stlačiť tlačidlo “Ulož”. Zadané nastavenia budú automaticky zaktualizované.
  Funkcia automatickej odpovede (autoresponder) bude aktívna okamžite (okrem prípadov, keď je vybraný iný dátum začiatku). Každý používateľ, ktorý Vám pošle e-mail, dostane v spätnej správe obsah, ktorý ste si určili ako automatickú odpoveď.

E-mail bez obmedzenia prílohy

2 milióny užívateľov sa nemôže mýliť. Vyberte si spoľahlivý e-mail s kalendárom, organizáciou úloh a bez spamu.


Vyhľadávanie
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo