Ako nastaviť v správe podpis?


Pomocou Pošty IONOS si môžete nastaviť svoj vlastný podpis, ktorý bude automaticky dodaný ku každej odoslanej elektronickej správe. Po nastavení podpisu bude každá správa odosielaná z Pošty IONOS obsahovať zadefinovaný podpis, ktorý nebudete musieť dodávať samostatne.

V Pošte IONOS môžete použiť aj editor typu WYSIWYG, ktorý zjednoduší vytvorenie pokročilého podpisu. Editory WYSIWYG sú, jednoducho povedané, nástroje, pri ktorých je zverejnený výsledok identický alebo veľmi podobný v porovnaní s obrazom na obrazovke editora.

Ako dodať svoj vlastný podpis k e-mailu?

 1. Po prihlásení sa do Pošty IONOS prejdite k možnostiam účtu a z rozbaľovacieho menu si vyberte Nastavenia.
 2. Na obrazovke si vyberte z menu možnosť Pošta > Podpisy
 3. Kliknite na tlačidlo Pridaj nový podpis a začnite s pridávaním nového podpisu. Na obrazovke si budete môcť zadefinovať názov, obsah a umiestnenie Vášho nového podpisu.
  DÔLEŽITÉ! Počas dodávania podpisu môžete použiť textový editor, ktorý Vám uľahčí vytvorenie pokročilého podpisu.
 4. Po zapísaní zmien bude Váš nový podpis pripravený na používanie. Navyše, môžete si vybrať podpis, ktorý bude používaný ako štandardný. Môžete to urobiť po označení vybraného podpisu a kliknutí na tlačidlo „Nastav ako predvolený“.
  Použite tlačidlo Enter a prejdite na nový odsek. Použite tlačidlá Shift+Enter a vykonajte tzv. mäkký enter, čiže prejdite na nový riadok. Takto budete môcť tvoriť odseky medzi riadkami. Použite kombináciu Ctrl+Shift+Space, čo je tzv pevná medzera, ktorá spája výrazy do neoddeliteľného bloku.

Odstránil som podpis – ako ho nahrať späť do správy?

Odstránenie podpisu môže byť spôsobené viacerými činiteľmi, jedným z nich sú zmeny v konfigurácii e-mailového účtu, napr. mazanie, tvorba tých istých účtov odznova alebo prenos pošty medzi e-mailovými schránkami. Ak ste z nejakého dôvodu stratili prístup k svojmu podpisu, navrhujeme:

 1. Po prihlásení sa k Pošte IONOS prejsť na zobrazenie niektorej zo správ, v ktorej je podpis použitý/viditeľný, napr. v adresári Odoslaná pošta.
 2. Označte podpis a následne ho skopírujte (napr. Windows: označte text ľavým tlačidlom myši, následne kliknite pravým tlačidlom myši > Kopíruj alebo na klávesnici CTRL + C
 3. Prejdite k možnostiam účtu a z rozbaľovacieho menu si vyberte Nastavenia > Pošta > Podpisy
 4. Pravým tlačidlom myši – Prilep alebo na klávesnici CTRL + V (Windows)

E-mail bez obmedzenia prílohy

2 milióny užívateľov sa nemôže mýliť. Vyberte si spoľahlivý e-mail s kalendárom, organizáciou úloh a bez spamu.


Vyhľadávanie
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo