Ako zaplatiť za službu v IONOS?


Platbu za služby a objednávky (napr. predĺženie platnosti servera alebo domény) je možné vykonať niekoľkými spôsobmi. Kvôli lepšiemu pohodliu našich klientov sme sprístupnili nové metódy platby, ktoré umožňujú jednoducho uhrádzať platby v košíku alebo prostredníctvom Klientskeho panelu IONOS.

Za služby IONOS můžete platit při jejich nákupu. Platba platba na bankovní účet společnosti nebo pomocí kreditní karty. Pokud platíte za prodloužení platnosti služby, měli byste nejprve vygenerovat objednávku pro vybranou službu v sekci Účet.

Ak chcete predĺžiť poskytovanie svojich služieb, nezabudnite vygenerovať objednávku predĺženia služieb. Objednávky predĺženia služieb sú štandardne generované automaticky alebo manuálne cez Klientsky panel. Až po vygenerovaní objednávky v Klientskom paneli je možné vykonanie akejkoľvek platby.

Ako zaplatiť za službu v IONOS?

Platbu za službu môžete vykonať po prečítaní e-mailu s informáciou o blížiacom sa termíne platby.

  1. Prihláste sa do Klientskeho panelu IONOS.
  2. Vyberte si sekciu menu: Účet, ktorá sa nachádza na ľavej strane obrazovky.
  3. Kliknite na možnosť z menu: Objednávky a faktúry a nájdite sekciu: Nezaplatené. Označte vybrané objednávky, ktoré chcete zaplatiť a následne kliknite na tlačidlo: Zaplatiť. Následne si vyberte platobnú metódu, ktorá Vám vyhovuje.
    DÔLEŽITÉ! Ak chcete zaplatiť za aktívnu službu, prejdite do záložky: Predplatné, vyberte si aktívnu službu, za ktorú chcete zaplatiť a kliknite na tlačidlo: Obnovenie.

Platobné metódy za služby IONOS

V IONOS je dostupných niekoľko platobných metód za služby. Vyberte si jednu z nich a zaplaťte za objednávku (napr. za predĺženie služby).

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať naše centrum služieb klientom.

Bezpečný hosting pre Vašu webovú stránku

Pripravili sme miesto, v ktorom sa bude Vaša webová stránka a poštová elektronická schránka cítiť komfortne.


Hosting vytvorený pre WordPress

Máte webovú stránku na WordPress? My tiež milujeme tento systém pre webové stránky. Preto sme vytvorili hosting špeciálne pre jeho používateľov.


Vyhľadávanie
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo