Prečo by mala mať firma hosting?

Ak nemáte webovú stránku, strácate svoju súčasnú pozíciu v prospech konkurencie. Užívatelia na webe hľadajú riešenia, ktoré najrýchlejšie splnia ich očakávania. Najlepším spôsobom, ako predstaviť svoju ponuku, je vlastný web. Vďaka moderným technológiám nemusíte poznať programovacie jazyky. Webové stránky so základnými informáciami o Vašej firme môžete spustiť v priebehu niekoľkých desiatok minút. A to je len začiatok všetkých možností, ktoré hosting zaručuje. O jeho využitiu sme hovorili s produktovým manažérom home.pl, Pawlom Skarżyńskim.

blog.ionos.sk: Prečo sú hostingové služby tak dôležité pri prevádzkovaní vlastného podnikania?

Paweł Skarżyński: V okamihu rozhodnutia o nákupe sa čoraz viac zákazníkov riadi dostupnosťou daného produktu / služby na webe, číta o ňom názory a kontroluje ceny. Na tejto ceste sa vždy objavuje téma internetu a toho, čo v ňom môžeme nájsť. Všetky firmy by sa preto mali postarať o prítomnosť svojej ponuky v tomto médiu a najjednoduchšou a najrýchlejšou návratnosťou je investovanie do hostingu. Je to služba, ktorá je dnes nenahraditeľným náradím pre prácu. Každý mladý podnikateľ začína podnikať tým, že si nájde svoje miesto na webe. V home.pl sa už viac ako 18 rokov staráme o rozvoj malých a stredných firiem. Ponúkame taktiež moderné obchodné riešenia, ktoré podporujú prevádzku vyspelého podniku.

blog.ionos.sk: Je hosting len miestom pre webovú stránku?

P.S.: Hosting je komplexný nástroj, aj keď si ho väčšina užívateľov spája hlavne s miestom, kam môžeme umiestniť vlastnú webovú stránku. Veľmi dôležitým prvkom hostingových služieb v IONOS je e-mail, ktorý je vybavený kalendárom a úlohmi, ktoré Vám pomôžu s organizáciou Vašich povinností. Chceme, aby mal slovenský podnikateľ prístup k moderným aplikáciám, ktoré používajú podnikatelia z Nemecka alebo Veľkej Británie. Vďaka nim bude schopný lepšie pracovať a viac zarábať. Okrem toho sa tiež staráme o technológie, ktoré poháňajú webové stránky. Zariadenia a servery obsluhujúce webové stránky zákazníkov sú neustále modernizované.

blog.ionos.sk: Aký hostingový balíček je najlepší pre začínajúceho užívateľa?

P.S.: V súčasnej dobe veľa záleží na veľkosti samotnej firmy, ktorú prevádzkujeme – či potrebujem 1 poštovú schránku alebo 3-4? Koľko miesta potrebujem pre svoje dáta (WWW, e-mail)? Či moja stránka potrebuje ďalšie funkcie, tj. Databázu MySQL? Samozrejme, v rámci našej nepretržitej technickej podpory pomáhame mnohým užívateľom pri výbere správnej služby. Priebežne analyzujeme otázky našich zákazníkov a reagujeme na ich potreby. Preto sme sa pred 2 rokmi rozhodli aktualizovať ponuku hostingu, čo bolo spojené so zvyšovaním parametrov týchto služieb. Pred niekoľkými mesiacmi sme tiež spustili balíček WordPress Hosting SSD, čo je skvelé riešenie pre blogerov s veľkou základňou čitateľov a webov, ktoré zaznamenávajú nárast sledovanosti. Bolo to koniec koncov prvýkrát, keď sme našim zákazníkom poskytli službu na testovanie, dlho pred premiérou. Vďaka tomu sme sa dozvedeli, že bude produkt najlepším riešením tohto typu na trhu.

blog.ionos.sk: Prečo by si mal slovenský podnikateľ zvoliť hosting v IONOS?

P.S.: Sledujeme pozorne činnosť konkurencie, ale nezabúdame na vlastné nápady na tento produkt. Máme za to, že firma využívajúca našu technológiu by sa mala zamerať výhradne na svojom podnikaní. Z našej strany sa zase zameriavame na poskytovanie služieb najvyššej kvality, ich rozvoji a nových funkciách podporujúcich podnikanie. Preto sa zameriavame na vlastné riešenia, ktoré zvyšujú úroveň zabezpečenia webových stránok a e-mailu. Platformu IONOS obišlo mnoho moderných online hrozieb. Bezpečnosť je téma, ktorej venujeme osobitnú pozornosť. Zákazníci sa môžu vždy spoľahnúť na záložnú kópiu svojich dát a na rozsiahlu technickú podporu, vrátane konfigurácie obľúbených aplikácií pre správu webových stránok. Sme na to pripravení nepretržite.

blog.ionos.sk: Poskytuje IONOS hostingové služby len pre malé firmy?

P.S.: Naše hostingové balíčky sú veľmi flexibilné a vhodné pre firmy všetkých veľkostí. Služby Business Cloud Basic a Business Cloud Starter sú určené pre základné činnosti a projekty, ale Business Cloud Server a Unlimited sú riešenia pre najnáročnejších klientov – takých, ktorí spúšťajú na hostingu mnoho alebo dokonca desiatky webových stránok. Zaujímavosťou je spôsob, akým zákazníci postupne využívajú možnosti tejto služby. Spočiatku je to zvyčajne jeden web a 1-2 e-mailové schránky. Po niekoľkých mesiacoch sa ukazuje, že ten istý podnikateľ spustil na hostingu niekoľko ďalších stránok a používa 4-5 e-mailových schránok. To je dôkaz obrovského potenciálu poľských spoločností. Podnikatelia budujú svoju profesionalitu na základe nástrojov, ktoré si zakúpili v IONOS.

Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo