Rýchla tvorba webovej stránky pomocou webového sprievodcu WWW

Každé podnikanie potrebuje webovú stránku. Na rozdiel od profilov na sociálnych sieťach je 100% Vaša a Vy máte skutočný vplyv na jej obsah. Spustenie internetovej vizitky nie je tak ťažké, ako si myslíte. Stále viac užívateľov používa správne nástroje, ktoré navyše uľahčujú a umožňujú vytvoriť stránku aj počas jedného večera. Stojíte práve pred výberom takéhoto softvéru? Zoznámte sa s nižšie uvedenými možnosťami webového sprievodcu stránok WWW.

OBSAH

Komu je určený webový sprievodca stránok?

Webový sprievodca WWW sa používa na vytvorenie tzv. one page (jedna stránka so základnými informáciami a kontaktnými údajmi), ale aj na rozsiahlejšie webovové stránky alebo jednoduché e-obchody. Tento typ aplikácie je určený pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosti s vytváraním stránok a ktorí si ju chcú vytvoriť sami na základe dostupných šablón (veľmi často sú prispôsobené konkrétnemu typu podnikania).

Prednosti webového sprievodcu stránok WWW

Šablóny

V závislosti na balíčku môže mať webový sprievodca mnoho šablón stránok prispôsobených rôznym odvetviam a kategóriám – od pekárne cez financie až po zákon. Hotové šablóny ponúka užívateľom sprievodcu so všeobecnou štruktúrou stránky a tipy, ktoré potrebujú k vytvoreniu stránky, ktorá bude odrážať potreby ich klientov, napr. pridaním kontaktného formulára alebo mapy s dojazdom. Veľkou výhodou sprievodcu je sloboda prepínania šablón a automatická adaptácia už existujúcich komponentov, čo zvyčajne nie je možné pri populárnych motívoch vo WordPress.

Úpravy stránky pomocou funkcie Drag & Drop

Ak je toto Vaša prvá webová stránka, určite oceníte editor typu Drag & Drop, ktorý Vám umožňuje umiestniť prvky (widgety – fotogaléria, bloky textu, mapy, tlačidlá atď.) Presne tam, kam chcete, bez toho aby ste museli poznať základy kódovania.

Predávate jeden produkt / službu? Webový sprievodca stránok WWW je tu pre Vás!

V sprievodcovi vytvoríte nielen profesionálny web. Ak chcete, môžete tiež spustiť jednoduchý internetový obchod. Všetky obchody vytvorené v sprievodcovi sú plne responsívne, vďaka ktorému sú čitateľné a estetické bez ohľadu na veľkosť obrazovky používané zákazníkmi. Je to dôležité v období zvyšovania internetového prenosu prostredníctvom mobilných zariadení. Okrem toho získate flexibilitu pri predaji akéhokoľvek typu produktu – fyzického, digitálneho alebo služieb.

Jednoduchá publikácia

Publikácia stránok na internete je dôležitým okamihom. Nemusíte sa toho však obávať. Vďaka sprievodcovi to môžete urobiť jedným kliknutím. Čím skôr stránku opublikujete, tým lepšie. Ak to bude potrebné, môžete vždy zrušiť publikovanie alebo rýchlo vykonať opravy a stránku znova publikovať.

Ako zaistiť bezpečnosť Vášho webu?

Ak ste už pomocou sprievodcu vytvorili stránku, ktorá pracuje pre Váš zisk, nemôžete zabudnúť o ďalšom kroku – ochrániť ju pred vírusmi, infekciami a inými hrozbami. Na IONOS každý zákazník pomocou panela aktivuje Ochranu WWW – komplexný nástroj pre zabezpečenie ľubovoľného webu. Rozsah ochrany je veľmi široký – od cyklického skenovanie súborov na FTP po ochranu pred útokmi DDOS. Základná verzia balíka je k dispozícii navždy zadarmo.

 

 

Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrácia služieb
Zákaznícky panel
Domény
Hosting
Automatický inštalátor CMS
Databázy
FTP
Elektronická pošta
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnosť
Vedomostná základňa
WordPress
alebo